NoPoliteMan
NoPoliteMan
  10 grudnia 2013 (pierwszy post)

Witam :) czy już Fotkowicze myślą o przyszłym roku? Ostatnio się tym właśnie zainteresowałem i stwierdziłem, ze warto chociaż poczytać co tam może się dziać w naszych horoskopie hehe. A tak ponadto, to jakieś plany na Sylwestra? Kto jest za górami, a kto za morzem? :)

ZlMNA
ZlMNA
  10 grudnia 2013

co sie wydarzy na czacie w 2014 roku?

NoPoliteMan
NoPoliteMan
  10 grudnia 2013

Hehe co się wydarzy na czacie w 2014 roku? Myślę, że będzie dalej prężnie się rozwijał i dawał nam wiele dobrych chwil dzięki wyluzowaniu się i dzięki ciekawym rozmowom. Jeśli chodzi o same horoskopy, to niezła jest strona waszhoroskop.pl. Nie wiem czy ktoś wierzy w horoskopy, czy nie, ale ja tam zawsze zerknąc mogę :p

Avatar użytkownika TobiXywaTobiXywa
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 749
TobiXywa
  11 grudnia 2013

Horoskop? Nuda :| :rotfl:

:lol2:i'm out:crylol:
Sandra
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  11 grudnia 2013

Horoskopy są fajne, fajnych rzeczy dowiedziec się można. Np, że wygram fortune :napalony: Wygrywam ją od 5 lat i nadal nie wygrałam :and:

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

razotka
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 15
razotka
  11 grudnia 2013

Horoskop dla mnie jest jedną z najbardziej absurdalnych rzeczy na świecie.
A żeby się o tym przekonać wystarczy porównać horoskopy z kilku źródeł, prześmiesznych rzeczy można się wtedy o sobie dowiedzieć (-:

gdzieś w centrum każdego z nas leży cmentarz starych miłości.

margarynam
margarynam
  11 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: czy już Fotkowicze myślą o przyszłym roku?

tak, mi w horskopie pisało, że dostane moda na czacie.
NoPoliteMan
NoPoliteMan
  11 grudnia 2013

Haha no spoko :P ciekawe opinie. Chociaż sam nie wierze w horoskopy, ale pewne rzeczy czasem się sprawdzają, a poczytam coś takiego raz na huhuhuhu czasu.

Sandra
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  12 grudnia 2013
razotka
razotka: Horoskop dla mnie jest jedną z najbardziej absurdalnych rzeczy na świecie. A żeby się o tym przekonać wystarczy porównać horoskopy z kilku źródeł, prześmiesznych rzeczy można się wtedy o sobie dowiedzieć (-:

Tak jak ja. Wygrywam fortunę od kilku lat i co i co? I nic! Nadal jestem biedna jak mysz.

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

razotka
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 15
razotka
  12 grudnia 2013
Sandra
Sandra: Tak jak ja. Wygrywam fortunę od kilku lat i co i co? I nic! Nadal jestem biedna jak mysz.

Ja z kolei non stop kłócę się z partnerem, rodziną, przyjaciółką itd
a niestety tak nie jest :and:
Horoskopy jeszcze 'przeboleję' ale wróżbitów w tv to już nie
:haft:

gdzieś w centrum każdego z nas leży cmentarz starych miłości.

NoPoliteMan
wpis jest ukryty
NoPoliteMan
NoPoliteMan
  12 grudnia 2013

No macie rację, niektóre horoskopy są takie jakie są, ale co zrobić...raz na jakiś czas poczytać można hehehe :D a tak w ogóle odchodząc od tematu, Sylwester nad morzem, a górach, domu, czy za granicą? A może u znajomych? :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.