Avatar użytkownika TobiXywaTobiXywa
Posty: 676 (po ~121 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 749
TobiXywa
  12 listopada 2013 (pierwszy post)

Witajcie. Często wysyłacie do Nas tzw. "screeny" z naruszeniem regulaminu przez Userów. Bardzo często zdarza się, że screeny są edytowanie (przycinane itp.) CO JEST NIEDOPUSZCZALNE. Z naszego punktu widzenia taki screen nie może zostać uwzględniony. Przypominam, że na screene musi być widoczna data oraz godzina oraz screen nie może być edytowany w żaden sposób.Screen który wysyłacie do Nas ma być zrzutem ekranu Waszego dla Nas. Tylko takie screeny możemy uwzględnić i podjąć odpowiednie działania do danego typu naruszenia (ubliżanie, floodowanie itp.). Ze względu na to, że niektórzy z Was nie wiedzą jak to robić lub się gubią (przypominam, że nie tylko młodzież korzysta z komputera i ma konto na tym portalu proszę o wyrozumiałość) postanowiłem poświęcić chwilkę czasu i przygotować Wam krótki poradnik na zasadzie jak to się robi.

1. Na Waszych klawiaturach znajduje się klawisz o nazwie "PrtSc SysRq"

Po wciśnięciu klawisza automatycznie zostaje dokonany zrzut pulpitu.

2. Aby móc takowy zrzut ekranu zapisać będzie Nam potrzebny najłatwiejszy edytor graficzny jaki macie w swoich komputerach czyli Paint.

3. Gdy już jesteśmy w programie Paint aby było jeszcze prościej użyj klawiszy lewy Ctrl+V wciskamy te klawisze własnie w kolejności jaka tu jest opisana (jest to skrót klawiszowy polecenia wklej) w tym momencie screen który został przez Was zrobiony zostaje wklejony do programu. Nie dokonuj żadnych edycji!!! Nie martw się o swoje rozmowy priv, jesteś anonimowy wysyłając nam screen i nie ingerujemy w wasze rozmowy z innymi. Screen umieszczony w programie powinien wyglądać tak :

4. Zapisz ten dokument w formacie:
Miejsce zapisania tego pliku oraz jego nazwa może być dowolna ważne byście Wy nie mieli problemu z jego odnalezieniem.

5. Tak przygotowany screen jest gotowy do wysłania go moderatorowi. Screeny mogą być wysyłanie do Nas na priv w linku jeśli używacie stron z możliwością zapisywania obrazów czyli np. www.iv.pl lub za pomocą tej ikonki które macie w swoich rozmowach priv :
Przypominam:
ŹLE

DOBRZE

Życzymy udanych "łowów":rotfl:
Pozdrawiamy:
Czat Przyjaciele
Moderatorzy Globalni

:lol2:i'm out:crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.