5 cech, które musisz mieć, żeby zdobyć kobietę

Kobieta zastanawiająca się, różowe okulary, młoda dziewczyna, uśmiech

Nie oszukujmy się – nikt nie wierzy w ideały, a wizja miłości od pierwszego wejrzenia zaczyna wydawać się odległa jak czasy podstawówki. Dlatego prezentuję Ci listę cech, bez których szanse na znalezienie partnerki będą graniczyły z cudem.

 1. Aparycja
  W tym momencie nie wierzę, że to piszę ale niestety zadziwiająco spora ilość mężczyzn nie przywiązuje do tego, jak wygląda i pachnie zbyt wielkiej wagi. Nie chodzi o oblanie się butelką Dolce&Gabbana i wbicie w garnitur od Hugo Bossa. Z moich rozmów z przyjaciółkami wynika, że facetom zdarza się przychodzić na pierwszą randkę w niechlujnych ciuchach, z tłustymi włosami i dłońmi w smarze. No litości – świeży oddech, ładny zapach i czyste ciuchy to chyba nie jest aż taki wielki wysiłek? 
 2. Sylwetka
  Kobiety zerkają na męskie pośladki częściej niż Ci się wydaje, dlatego w celu zwiększenia swoich szans zalecam wizytę na siłowni od czasu do czasu. Niewiele kobiet wymaga od mężczyzny ciała Adonisa ale definitywnie powinieneś pożegnać się z piwnym brzuszkiem, który został Ci po wakacjach 2015.
 3. Zaradność
  W tym wypadku też nie zrozum mnie źle – to nie jest to kwestia kasy. Dotrwaliśmy do takich czasów, kiedy kobieta lubi być niezależna (nie tylko finansowo) ale w związku mimo wszystko szuka partnera, który będzie dla niej wsparciem. Także jeśli całymi dniami siedzisz na kanapie i grasz na konsoli – czas najwyższy znaleźć pracę i nauczyć się naprawiać cieknący kran.
 4. Poczucie humoru
  Niby oklepane ale doceniamy, kiedy facet potrafi nas rozśmieszyć. Dodatkowo poczucie humoru bardzo często świadczy o inteligencji. Na początek radziłabym jednak unikać czarnego humoru i świńskich żartów. Zamiast tego postaraj się zabłysnąć humorem w rozmowie. 
 5. Charakter
  Jeśli na pierwszy rzut oka widać, że jesteś agresywny, lubisz przesadnie ubarwiać swoje opowieści albo chwalisz się podbojami miłosnymi to niestety mam złą wiadomość – Twoje szanse na normalny związek są drastycznie niskie. Przepracuj swoje problemy ze specjalistą zamiast szukać osoby, którą nimi obarczysz. Nie muszę wspominać, że problemy z kręgosłupem w postaci dupy na boku też nie wchodzą w grę?

Jeśli po przeczytaniu tego artykułu uważasz, że wymienione przeze mnie wymagania, żeby poznać fajną dziewczynę są zbyt wygórowane to musisz albo popracować nad sobą, albo zmienić kryteria wyszukiwania. Aby równouprawnienia stało się zadość – na blogu pojawi się także artykuł o tym, jakich cech mężczyźni szukają w kobietach.

Może ci się spodobać również