Tuning - moje życie - Początki VT 2 | Fotka.com

Tuning - moje życie

« Wszystkie albumy

Początki VT 2

Zdjęcie 22 z 100 · 8 Ianuarie 2011 · 9 komentarzy
Początek Samodzielności

Komentarze (9)

sklej dupe a nie komentujesz -.- zrób ty cos ;]
mam pytanie ... w paincie to robiłeś ?? !!
Wole oryginał ten na górze ;D
a wchodzi się do niego przez okno? bo drzwi widzę "zaspawane" ;d
czarny zostaw już tego cieniasa w spokoju :P
no ja nie wiem czy mu sie to bardziej przyda... ;) najlepiej wycinac i samemu kawalki domalowac wraz z tym nauczy sie jak wygladaja odbicia co ma sie odbijac i w ogole :)
dobrze ucz sie bardzie ci sie przyda niz wycinanie wklejanie i dopasowanie :)
Ej sory za błędy ale sam 1 raz rysuje cos sam :/