Tuning - moje życie - Początki VT 2 | Fotka.com

Tuning - moje życie

« Wszystkie albumy

Początki VT 2

Zdjęcie 32 z 100 · 22 grudnia 2010 · 12 komentarzy
seicentoxxx(1) copy

Komentarze (12)

28 grudnia 2010
e smiesznie to wyglada pod m1 widzialem lepszego seja
Ja Tam Nie Jestem Taki Ze O Głupie Komenty Bd Cisnoł itp :)
a ja wiem jak ktoś zareaguje na niedobry koment lub wysmiewanie sie z czegoś xD wiesz ktoś mądry powiedział kiedyś że nie wiedział że na świecie jest tylu idiotów dopóki nie włączył internetu .,.. (nie tyczy się ciebie akurat ,tak przytoczona myśl)
A spox spox :PP przeciesz sie nie potne :D
czarny sorki że się naśmiewam nie powinienem ale humorek dobry miałem XD a i jeszcze jedno popracuj nad felgą tylną bo krzywo troszkę siedzi...
Cicho Ja Sie Ucze :(( :D
jurek nie wiesz ?? to nowość sportowo-przelotowo-papierowy nowy układ wydechowy xD jest do kupienie w zestawie zrób to sam pod tytułem " jak zrobić układ wydechowy przelotowy" najnowszy tęd ^^
rura wyglada jak by byla z papieru
ale pomysł ciekawy :)
BAD ASS POWINIEN BYC TROSZKE ZBLUROWANY I CIENIUTKA CZARNA LINIA DODANA NA RANCIE.
Fela źle wklejona i krzywo. Trzeba było się "wysilić" i wkleić drugą :P Naklejka niepotrzebna. Reszta ujdzie.