seicentoxxx(1) copy
Komentarze (12)
michal6410
28 grudnia 2010
e smiesznie to wyglada pod m1 widzialem lepszego seja
Обліковий запис видалено
25 grudnia 2010
Ja Tam Nie Jestem Taki Ze O Głupie Komenty Bd Cisnoł itp :)
Обліковий запис видалено
25 grudnia 2010
a ja wiem jak ktoś zareaguje na niedobry koment lub wysmiewanie sie z czegoś xD wiesz ktoś mądry powiedział kiedyś że nie wiedział że na świecie jest tylu idiotów dopóki nie włączył internetu .,.. (nie tyczy się ciebie akurat ,tak przytoczona myśl)
Обліковий запис видалено
24 grudnia 2010
A spox spox :PP przeciesz sie nie potne :D
Обліковий запис видалено
24 grudnia 2010
czarny sorki że się naśmiewam nie powinienem ale humorek dobry miałem XD a i jeszcze jedno popracuj nad felgą tylną bo krzywo troszkę siedzi...
Обліковий запис видалено
24 grudnia 2010
fajne sc ;)
Обліковий запис видалено
24 grudnia 2010
Cicho Ja Sie Ucze :(( :D
Обліковий запис видалено
24 grudnia 2010
jurek nie wiesz ?? to nowość sportowo-przelotowo-papierowy nowy układ wydechowy xD jest do kupienie w zestawie zrób to sam pod tytułem " jak zrobić układ wydechowy przelotowy" najnowszy tęd ^^
Обліковий запис видалено
23 grudnia 2010
rura wyglada jak by byla z papieru
Обліковий запис видалено
23 grudnia 2010
ale pomysł ciekawy :)
Обліковий запис видалено
23 grudnia 2010
BAD ASS POWINIEN BYC TROSZKE ZBLUROWANY I CIENIUTKA CZARNA LINIA DODANA NA RANCIE.
Обліковий запис видалено
22 grudnia 2010
Fela źle wklejona i krzywo. Trzeba było się "wysilić" i wkleić drugą :P Naklejka niepotrzebna. Reszta ujdzie.