Komentarze (5)
Roteiro95
21 Octombrie 2010
Wzmacniacz megaaaa !!! :D widzee ze duze glosniki to jak zapuscisz muze to to autko rozpierdala nieziemsko :D
Cont șters
12 Septembrie 2010
ciekawe ile takie cus $$$ ???:D
Cont șters
7 Septembrie 2010
no i to jest COS:D
Cont șters
6 Septembrie 2010
niesamowite jest co podziwiać
Cont șters
6 Septembrie 2010
bomba