Komentarze (6)
Аккаунт удален
20 января 2011
to sie nazywa silnik ;p
NorbiMs
12 января 2011
na allegro stał jakos kolo 20tyś ;)
Аккаунт удален
21 ноября 2010
On byl w OPT na TVN TURBO czadzik wozik :D
Аккаунт удален
14 сентября 2010
rok temu był wypasiony, teraz-koparka opada, wiec ani nie myśle jak będzie za rok!!:) ale Kokos coś wymyśli;p
Аккаунт удален
13 сентября 2010
miechowicki ziomal ;) pozdro bardzo fajny wozek ;D
Pavvel1890
6 сентября 2010
Piękne "SEJKI" było co ogląda:D summer cars party muchowiec