Komentarze (5)
Аккаунт удален
17 августа 2010
troche przesadzili z ta grzeda ;/
ViluC36
17 августа 2010
moim zdaniem spojler git tylko tylny zderzak lipa... Jednak jak E36 to tylko Mpakiet
Аккаунт удален
17 августа 2010
dobra w chu to samo chciałem napisac zajebi**a :) troche za duzy sopiler tylko :)
Аккаунт удален
17 августа 2010
Dobra w chu...
Аккаунт удален
17 августа 2010
zaaaaaaaaajbeiste BMW tylko troszke za duzy ten spoiler ale tak to jest pieknta:D