5
Komentarze (7)
Cont șters
14 August 2010
cyt. Fajnie zrobiony, szkoda tylko ze dieselek i to pewnie 130 - konny
mylisz się :) ma 171 koni :)
mylisz się :) ma 171 koni :)
Cont șters
10 August 2010
Taki tuning mi się podoba :) . Delikatny, nie za dużo . A nie jakieś w piz** mać płomienie z allegro za 10zł ; /
Cont șters
9 August 2010
Fajnie zrobiony, szkoda tylko ze dieselek i to pewnie 130 - konny
2aworm
19 Iunie 2010
fajne autko vw to jest to.
Cont șters
16 Iunie 2010
mmm piekny niemiec
Cont șters
14 Iunie 2010
Maaaa cos w sobie :)
Cont șters
14 Iunie 2010
Nie podobają mi sie passaty no ale ten niczego sobie ;)