Komentarze (20)
rafikbdg
21 Junio 2010
ufok
Cuenta eliminada
12 Junio 2010
a dach.? jak by się przypatrzeć to chyba szyba i lampy są z Serii :)
SnookIlublin
12 Junio 2010
photo shop jak znalazł .. lol ... i nie tylko koło lampy to widac .. zauwaz lusterko lewe .. ;-P bleee .. wole i tak cadillacki . lol
Cuenta eliminada
12 Junio 2010
Photoshop widać jak c%!$#j koło lamp choćby
fludzio242
12 Junio 2010
co ty k$!#%wa nie powiesz
Cuenta eliminada
11 Junio 2010
Ja p$#%!le aż mi sie nie dobrze robi jak widzę takie wynalazki ....!
MlodyKozik
11 Junio 2010
eee moim zdaniem U.F.o xd
damianek941
11 Junio 2010
Moja Fura :):):)
Cuenta eliminada
10 Junio 2010
Przesadzone :/
Cuenta eliminada
10 Junio 2010
za dużo Need for Speed hehe
Cuenta eliminada
10 Junio 2010
wieś tanczy i śpiewa :D:D
Cuenta eliminada
10 Junio 2010
że tak powiem "agrotuning":zonk: dla mniej kumatych poprostu wiejski tuning:mrgreen:
Cuenta eliminada
31 Mayo 2010
wogole widac cos przez ta szybe??:szok:
Cuenta eliminada
29 Mayo 2010
pisze Ci na rejestracji :zonk: zreszta latwo poznac.
michal6410
29 Mayo 2010
co to jest?
Cuenta eliminada
28 Mayo 2010
wiejski takie cos powinno sie od razu zlomowac :D
Cuenta eliminada
27 Mayo 2010
zal...
Cuenta eliminada
27 Mayo 2010
:ble::haft::cenzura::martuska::ninja:
Cuenta eliminada
27 Mayo 2010
:crylol::crylol::crylol::crylol::crylol:
Cuenta eliminada
27 Mayo 2010
Zapraszam do mnie. Mam ładnego Golfa ba sprzedaż.