Jak odbieracie ludzi oglądających anime (wszelkiego rodzaju :)) ?
Jak odbieracie ludzi oglądających anime ?
jak downów...................................
Normalnie odbieramy, a jak mamy odbierać ? Ktoś ogląda mecze piłki nożnej, inni seriale w tv , a jeszcze inni animowane seriale.
Jako, że sam oglądam (od kilku lat) - miło jest wymienić z kimś kilka zdań. A hejty mam w poważaniu. No bo dlaczego niby mam rezygnować z czegoś co lubię?
Tak samo jak ludzi nie oglądających anime... Niby czemu ma to komuś przeszkadzać? Lubi, ogląda - jego sprawa. Czepianie się kogoś, bo lubi coś innego niż "ja"... jakie to polskie...
A jak odbieracie anime samo w sobie? Wypowiedzcie się ci, którzy jesteście na "nie".
Każdy może oglądać to co chce. Ja jestem fanem "SHAMELESS", oraz "FAMILY GUY" i nikomu nic do tego :)
Nie ma nic gorszego od "POLE TV"
naruto jest naprawdę fajne
jako ze sam ogladam milo jest sie wymienic doswiadczeniami:)
btw. może ktoś polecic cos w klimacie "samuraj champloo"?
btw. może ktoś polecic cos w klimacie "samuraj champloo"?
Nie odbieram ludzi, nie oceniam. Dobrze mi z tym. Chcesz oglądaj.
"samuraj champloo" nie oglądałem ale patrząc po opisie to być może "Trigun" przypadło by ci do gustu
to juz lepiej było zapytać jak odbieracie ludzi oglądających trudne sprawy :P
To sa euro-geje;-((
euro-geje? anime to gatunek pochodzacy z azji, z geografii niedostateczny
a jaka roznica co kto oglada ? ja mam 35 lat i ogladalem wiekszosc pelnometrazowych bajek, lubie bajki. Nie uwazam zeby komus normalnemu przeszkadzalo co kto oglada.
zaskakująco dobre odpowiedzi, wygląda na to że na fotce jest sporo niegłupich ludzi :P
We wszystkich gatunkach, czy to filmach, czy serialach czy anime są zarówno perełki jak i dno. Są seriale, które naprawdę przypadają prawie wszystkim do gustu, a są głupoty pokroju trudnych spraw, które ludzie włączają po to, bo chyba nie mają co robić i próbują zabić czas. Za to wszystkim krytykującym anime polecam Death Note, które według mnie jest właśnie tą perełką, która może przekonać kogoś, że jednak coś uważane za dno ma drugie dno.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
a co do seriali to polecam The Arrow, The Flash i Legends of Tomorrow
dla mnie to sa euro-pederasci;-(((
Aby dodać post, musisz się zalogować.