Problemy Techniczne mini FAQ - Kamerki - video czat na żywo ! | Fotka.com

Kamerki - video czat na żywo !

Problemy Techniczne mini FAQ

Witam, założyłem ten temat aby ułatwić korzystanie z TV, jeśli ktoś zauważył jakiś problem z daną wersją flasha lub przeglądarką niech pisze opis problemu i najlepiej rozwiązanie o ile to możliwe.

Jeśli chodzi o mnie mam Operę 11.01 i Flash 10.1 i gdy chce nadawać obraz nie mogę kliknąć na zezwól w okienku flasha. na innych portalach nie mam z tym problemu, widać coś ze skryptem fotka.tv... niestety nie znalazłem rozwiązania.

- Nie widzę siebie w okienku transmisji, inni tez mnie nie widzą ?
Najprawdopodobniej nie zezwoliłeś wtyczce flash na korzystanie z kamery, w okienku nadawania podczas rozpoczęcia transmisji trzeba kliknąć na zezwól, inną przyczyną mogą być serowniki lub wersja flasha, zaktualizuj sterowniki oraz flash player i problem powinien ustąpić.

- Widzę siebie ale inni mnie nie widzą ?
Jak wyżej, spr zaktualizować sterowniki i flash player ze strony Adobe.com, uruchom ponownie komputer i problem powinien ustąpić.
bo przegladarka opera nie jest kompatybilna jesli chodzi o wersje 11 bo 10 normalnie chodzila ale pracuja nad tym coz mozna sprobowac jeszcze ustawienia globalne gdzie na stronie adobe.com ustawiasz program tylko ze to dziwbnie tam jest polecam teraz firefox 4.0 jest bardzo stabilna wersja i szybka badz internet explorer 9 tylko pamietaj ze chodzi on tylko na windows vista i 7 jesli jakies pytania zadawac
google chrome i wszystko jasne ;] problemow zero czy to xp czy 7
jestem webdeveloperem dlatego używam opery, firefox ma firebuga ale on mnie nie zadowala, jest błędy a opera ma dragonfly która jest lepsza, a błąd tkwi w skrypcie a nie przeglądarce, flashu czy systemie, napisałem o tym tylko dlatego aby zwrócili na to uwagę.
A może po prostu niewiedza, że jest opcja zmiany kamerki nad obrazem? :) I jak ktoś tego nie zrobi (o ile ma wybór) to wyskakuje, że flash uległ awarii.
MichaU:
google chrome i wszystko jasne ;]

guzik prawda :P
moze może ;)

odnośnie chrome to się dołączam, guzik prawda ;p
pisaliscie cos o operze... hmm.. dlaczego jest niemozliwe walczenie kamerki na fotka.tv uzywajac opery? czy to jakos naprawicie?
jest to wina skryptu (tak myśle) więc pozostaje tylko czekać aż coś z tym zrobią ;)
hej mam problem wszystko było ok do czasu teraz widze czarny ekran i migający napis trwa łączenie z serwerem nie wiem co jest nie tak :( czekam na jakieś info
krzycho może zrób kilka podstawowych rzeczy jak restart kompa, reinstalacja flasha, wyczyszczenie cache w przeglądarce, i zobaczy czy na innej przeglądarce tez masz ten problem.
nic nie pomogło w konsoli błędów mam taki błąd : Błąd: Witrynie <http://www.fotka.pl> nie udzielono uprawnien do wywolania metody Location.toString na <http://fotka.tv>.
ale konsoli błędów gdzie ? i nie napisałeś czy tylko masz problem w jednej przeglądarce czy we wszystkich ?
konsola błedów w firefox tak w każdej jest ten sam problem
sorki ale nie wiem co jeszcze mógłbyś zrobić... nie mam pojęcia w czym problem ;) to może być problem z ustawieniami globalnymi flasha, możesz mieć jakiś ala "wirus skryptowy" to może być dosłownie wszystko... sorki ale nie mam już pomysłów ;)
oki
zrobiłem fo format dysków teraz w konsoli błędów mam coś takiego"Błąd: WT_LOG_WT642886 is not defined
Plik źródłowy: chrome://iobit/content/widgilisteners.js
Wiersz: 204" przeglodarka firefox
niestety dalej mi to nic nie mówi :/
Ja to powiem tak Jestem Wkur** Bo mam taki problem i nikt nie potrafi pomóc ;/
Niby rozpoczynam audycji u mnie wszystko ładnie widać mnie mogę pisać i wogóle wszystko gra ale nie pokazuje mnie na stronie głównej fotka.tv tam gdzie inni powinni mnie widzieć a jak komuś wysyłam linka to pojawia się u niego czarne pole i Napis " Ta osoba nie prowadzi aktualnie Audycji " i weź się nie denerwuj ;/ Proszę po-mórzcie ... jak cośto piszcie Prywatne wiadomości :P
ktoś jeszcze miał podobny problem ale niestety jak do tej pory nie ma nikt rozwiązania :)
1 2 3
Aby dodać post, musisz się zalogować.