Rysowanie na fotka.pl - Kamerki - video czat na żywo ! | Fotka.com

Kamerki - video czat na żywo !

Rysowanie na fotka.pl

Dzięki fotka.tv mamy także
możliwość podziwiania talentów plastycznych.

Jeden z użytkowników, Kacper, pozwolił nam obserwować siebie podczas wykonywania jednego z rysunków, gromadząc na swoim kanale około 40stu użytkowników.



Temat ma na celu zaprezentowanie Jego twórczości tym, którzy nie zdążyli na pokaz live ;)
na blogu juz to jest :P
Marley ?:O
Wiem Kasiu, ale ja bloga nie mogę edytować i dorzucać screenów.
Poza tym w blogu praktycznie nic nie ma, więc osoba, która wejdzie później nic nie zobaczy ;)

proponowałbym nagradzanie pozytywnie zakręconych ludzi np gwiazdami na miesiąc :) a dla tych najaktywniejszych może status "znany" ? :>
Wątpię, by przeszło.
No chyba, że w formie konkursu i typowania przez członków klanu.
Przedstawić kilka sylwetek (tak do na przykład 5) i głosowanie na najlepszego ;)

AvantQueTuDis:
Wiem Kasiu, ale ja bloga nie mogę edytować i dorzucać screenów.
Poza tym w blogu praktycznie nic nie ma, więc osoba, która wejdzie później nic nie zobaczy ;)

W sumie racja :D

trzeba przyznac, ze zdolny jest...
tez chce taki portret :d
powiem tylko, ze sledziłam, przez cały czas :D
nie zakochaj sie
Wy chyba calymi dniami siedzicie na fotka.tv.
a no kto siedzi to siedzi... Fotka pl. cały dzień online. :D
Dotka666:
powiem tylko, ze sledziłam, przez cały czas :D

Probowalam go uchwycic, ale chyba bytuje w innych godzinach niz ja :ninja:
w sumie jak juz jestesmy przy rysowaniu to moze z biegiem czasu fotka odpali cos w rodzaju nie wiem jak to nazwac:P przyjmijmy dodatkowej opcji na fotka.tv.... cos w rodzaju kalamburow np fotka generuje rzecz do narysowania a dany delikwent dziala :P :P :P
ejj dobry jest :D
łooo jak sie rozpisali o mnie ;] na żywo mam już kilka sesji rysowania za soba takich po 7h nonstop :) może odpale dziś po południu bo został mi do skonczenia portret :)

Pozdrawiam!
http://fotka.tv/PitBullTcM
Ślicznie rysuje :) Mi się udało tylko na dziewczynkę trafić.
http://fotka.tv/LadyNinja19 12 nastu letnia dziewczynka maluje
ja pojawie sie dopiero po 20 marca mam zlecenie duże dla księdza :P a obrazy sakralne o nie temat na pokazywanie w fotka tv ;] nie zabardzo ciekawe a potem do połowy kwietnia mam mase zamówień na portrety więc bedzie co oglądać
Podziwiać tylko takich ludzi!:) Pozdrawiam. ;))
1 2
Aby dodać post, musisz się zalogować.