Witajcie, jeśli macie pomysły jak ulepszyć/zmienić fotka.tv (wideo-czat) zaprezentujcie je tutaj !
Wszelkie posty nie na temat beda usuwane ;)
Pozdrawiam !
Wszelkie posty nie na temat beda usuwane ;)
Pozdrawiam !