Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki TV Szukaj Urodziny Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Fotka.pl poleca filmy, gry, książki i... konkursy!

Fotka.pl poleca filmy, gry, książki i... konkursy!

Monster High. Upiorna szkoła

W środę 4 maja 2011 r. odbędzie się premiera pierwszego tomu serii MONSTER HIGH. Perypetie nastoletnich potomków słynnych potworów, które próbują sobie radzić w normalnej szkole wśród zwyczajnych rówieśników, opisała popularna autorka Lisi Harrison. MONSTER HIGH szturmem zdobyła listy bestsellerów, utrzymując się przez 5 tygodni w zestawieniu najlepiej sprzedających się książek "New York Timesa". Prawa do publikacji książki w błyskawicznym tempie zakupiło 25 krajów.
 
O serii:
Seria MONSTER HIGH to nowe, zaskakujące spojrzenie na życie nastolatków - upiorną codzienność szkoły, napawające grozą pierwsze randki, horror rywalizacji i konieczności dopasowywania się do innych. MONSTER HIGH to nie tylko cykl powieści ? to cały nowy świat stworzony przez firmę Mattel. Przebojowa piosenka, aktywna strona internetowa, filmiki przedstawiające przygody bohaterów, gry on-line, cała gama zabawek i gadżetów. Aby wejść do tego świata, najlepiej najpierw przeczytać książkę!


Tom 1: Upiorna szkoła
Każda szkoła jest upiorna, ale czy w każdej uczą się potwory? Czy dzięki nowym uczennicom, piętnastodniowej Frankie Stein (córce wiadomo kogo) oraz przybyłej z Beverly Hills Melody Carver zapanuje w niej moda na inność? Czy "normalsi" są na nią gotowi? Pierwszy tom serii MONSTER HIGH sprawi, że pokochacie potwory i zapragniecie wyróżnić się z tłumu!

 

 

Tytuł: Monster High Upiorna Szkoła
Autor: Harrison Lisi
Wydawca: Bukowy Las
Numer wydania: I
Data premiery: 2011-05-04
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Ilość stron: 280
Tłumaczenie: Pater Ewa


O autorce

Lisi Harrison, amerykańska autorka powieści młodzieżowych, m.in. serii "Elita" i "Alfy", karierę zawodową rozpoczęła w Nowym Jorku, gdzie tworzyła i produkowała programy dla MTV. Obecnie mieszka w Kalifornii i skupia się na pracy nad kolejnymi częściami MONSTER HIGH.

 
 

Zapraszamy też na stronę internetową www.monsterhigh.pl

Konto usunięte
:mrgreen:
1 maja 2011
Konto usunięte
może być fajne
30 kwietnia 2011
Konto usunięte
:D mi też ;)
30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Podoba mi się!:)
29 kwietnia 2011
więcej komentarzy (-1)