xXAniusiaax3
Komentarze (13)
Аккаунт удален
19 czerwca 2011
8 głosów poparcia!
Аккаунт удален
16 czerwca 2011
krolowa
KalaDyzia
16 czerwca 2011
a podobna do mojej ślubnej. KRÓLOWA ;)
Ainess
16 czerwca 2011
Królowa : ) xd
Аккаунт удален
12 czerwca 2011
krolowa
Аккаунт удален
12 czerwca 2011
Podoba mi się ;o ;D
Аккаунт удален
12 czerwca 2011
Każda a się niszczy, gdy się nią tarza. Taki los długich sukien.
Аккаунт удален
11 czerwca 2011
królowa ;D
Аккаунт удален
11 czerwca 2011
królowa ;]
Аккаунт удален
11 czerwca 2011
Jak by się dało to bym trzymała xdd ale niestety się nie da ;P i dziękii ; ]
Аккаунт удален
11 czerwca 2011
glupio zed nietrzymasz tej ,bo sie niszczy gdy nia tarzasz a dla indfo krolowa
Аккаунт удален
11 czerwca 2011
hehe ;]
Аккаунт удален
11 czerwca 2011
królowa chciałam tą e kiedyś kupić :)
