No jest, ale to są same te kwiatki co kiedyś za darmo w pokojach były a ich mam dużo.
Konkurs styli - co o nim myślicie.
To się wysilili, nie ma co.
Tak mi to wygląda, ale mogę się mylić.
To nie są te same troszkę inne
Dodali łodygę i jest.
A możliwe, ale ja kwiatków to mam całą stronę więc nie trzeba mi więcej.
Ojtam, zawsze można odebrać i usunąć z szafy.
No możne, ale nie chce mi się.
Dlatego wczoraj wywalało z gry!
No się wyjaśniło. Ciekawe czy błąd znowu nie wróci?
A u nas na blogu, że serwery przeciążone. Srane, nie przeciążone.
Może na koniec przez to wszystko się serwery przeciążyły bo tak ludzie wchodzić próbowali.
Ryli pewnie coś i spaprali. Albo coś nowego, co dopiero wprowadzą, albo to z tym tańcem, co trzeba mieć Coins, żeby przełożyć JUŻ KUPIONY item tańczenia na inny styl. Brawo za pomysłowość!
No tak ale ten Gangam Style fajnie wygląda, ale drogi, no pewnie coś zmieniali.
Jeden znajomy kupił i widziałem jak ludzik tańczy. Tak tupie ale fajnie.
No ja widziałem ten drugi Spacer księżycowy, czy jakoś tak i też nieźle wygląda.
Można myśleć, że kolejne dadzą. Tylko jakie? Gangnama dali, Moonwalk dali. Jakiś jumpstyle czy co?
Według mnie ten taki taniec na głowie o hiphopowy tańczą, ale nie pamiętam jak on się nazywa.
Breakdance?
Tak właśnie ten bo już dawno propozycje słyszałem, żeby go wprowadzili.
Aby dodać post, musisz się zalogować.