Brak drugiej połówki...;/;/ - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Mam 24 lata mam problemy trudności życiowe ;/ bo jestem Osoby Niepełnosprawnych jaki powód bo mam wady słuchu niby od urodzenia mam moi rodzice są zdrowi oraz moja siostra :) nie mają wady słuchu to mają dobrze, tylko ja tak mam i trochę żałuję że tak się urodziłem, no ale normalnie mówię czasami niewyraźnie, a czasami niedosłyszę dobrze jak mówią do mnie to jest normalnie mam kumpli które są zdrowi i dobrze z nimi dogaduje więc nie muszę znać języki migowe. Mam taki problem bo jestem wstydliwy bo mam aparat słuchowy, a mnie to przeszkadza np jak będę chciał kogoś poznać fajną dziewczynę żeby dało dobrze rozmawiać :) ale z drugiej strony jeszcze nie miałem dziewczyny :( Takie moje marzenia jest żeby mieć prawdziwą miłość w życiu :) ale na razie nie jestem taki zadowolony ani szczęśliwy bo jestem sam i nie wiem czy taką znajdę w przyszłości nie jest tak łatwo, gdyby był zdrowy jak był to bym miał dawno pannę. Siedziałem na czacie, dziewczyny ze mnie śmieją, że nie miałem dziewczyny. Co ja mam robić.? Co mam powiedzieć tej osobie.?
Niestety nie odnalazłem swojej drugiej połówki. Chciałbym poczuć bliskość dziewczyny, przytulenia po prostu wiecie ... jestem samotny, brak miłości i przyjaciół..................
Odczuwam codziennie smutek, jestem nerwowy, niezadowolony i brakuje mi po prostu bliskiej osoby, do której mogę się przytulić, z która będę mógł o wszystkim porozmawiać albo coś innego a ona mnie wysłucha, będzie ze mną, będzie mnie kochała. Nie jestem nieśmiały albo nie wiem, nie mam nikogo . Skąd więc samotność? Jestem otwarty, mam poczucie humoru, lubię ludzi, jestem odważny. Chciałbym spotkać dziewczynę, z którą mógłbym spędzać swój wolny czas, a także zaznać jej bliskości. Moim marzeniem jest poczuć bliskość, móc się przytulić, przejść się trzymając się za ręce z dziewczyną.
Chciałbym się przytulić, zaznać bliskość ... A z każdym dniem potrzebuje tego bardziej i jestem nieszczęśliwy, widząc pary idące ze sobą wtuleni, zaczyna mi robić się przykro i smutno ale czasami. Ja tylko pragnę doznać miłości, poznać dziewczynę z którą bym się spotykał, spędzał czas, przytulał, chodził na spacery... A jak widzę pary to robi mi się smutno być może czasami ale tak to prawda. A tak na prawdę potrzebuję miłości.... Czym dla mnie jest miłość? Potrzebuję miłości,bliskości drugiej osoby, przy znalezieniu czuć jest potrzebnym, kochać i być kochanym. Boli mnie z braku miłości, czuję się okropnie niepotrzebny.

Większość dziewczyn to takie puste lale więc lecą tylko na 3 rzeczy:
1. SEX
2. KASA
3. BICEPSY....
Czy Wy naprawdę, dziewczyny, musicie być takie naiwne i głupie?? Bez obrazy, ale coraz więcej jest takich... :(((


Jeszcze w tym roku nie wytrzymam tyle ja muszę kochać już teraz !! !





Lubisz to?
konto usunięte
` znajdziesz kiedyś swoją prawdziwą miłość :) nie kazda leci na seks, kase i bicepsy .. trzeba poprostu ją poznać , a wtedy zobaczyć co dalej będzie.. :) moim zdaniem uda się poszukać tej jedynej ; ) życzę szczescia w poszukwianiu : ) Pozdrawiam .
26 lipca 2011
konto usunięte
nie kazda dziewczyna jest taka wiec tak nawet nie pisz!!!!
24 lipca 2011
konto usunięte
Cierpliwości poznasz w końcu dziewczynę która będzie ci pisana. Tylko trochę cierpliwości i wiary w dziewczyny... My wcale nie jesteśmy takie okropne i powierzchowne:)
24 lipca 2011