16 lat :)
Komentarze (6)
Обліковий запис видалено
6 січня 2011
jakoś tak wyszło... ;D
Обліковий запис видалено
6 січня 2011
no poprawa jest ale czemu wlasnie foto nie obrociles ? chcesz zebysmy sobie kark skecili ? :D
Обліковий запис видалено
6 січня 2011
Nie, a nogi ćwiczę od września na poważnie :)
Обліковий запис видалено
6 січня 2011
czy kolega nie gra czasami w pilke ?? :D
Обліковий запис видалено
6 січня 2011
Co To Ma Byc Hah! Brak Słów!
Обліковий запис видалено
6 січня 2011
nie chciało Ci się odwrócić tego foto ? ;/