Komentarze (9)
Cont șters
6 Iunie 2010
Albo się robi mase albo rzeźbe... żeby się rzeźbić trzeba rzeczywiscie masy nabrać żeby robiac rzeźbe nie zostać wiórem... to chyba logiczne... rzeźba z masą w parze nie idzie. A to że mało na 2 lata to wiem, bo z racji pracy niemam aż takiej możliwości wprowadzenia odpowiedniej diety a na samych suplach tez dieta opierać się nie może więc wszystko idzie średnio i powoli... niestety
Cont șters
5 Iunie 2010
Popieram kolege z dolu ;) I dodam ze masa poszla ale zero rzezby ;P
Cont șters
27 Mai 2010
ladnie roznica jest...ale na 2 lata to troche za malo
Cont șters
27 Mai 2010
Nie no,jak prawie na 2 lata to troche cienko;/
Cont șters
17 Mai 2010
widać widać:) postępy
Cont șters
4 Mai 2010
no roznica jest :)
Cont șters
3 Mai 2010
świetnie poszło:P
Cont șters
3 Mai 2010
no ładnie ładnie
Cont șters
3 Mai 2010
Poszła masa ! Efekt konkretny