prawie 2 lata
Komentarze (33)
Cuenta eliminada
23 февраля 2014
Szacun
Cuenta eliminada
7 апреля 2012
super ziom ci poszlo :D lepiej jak mi ;p szacunek
HWS345689850000119
26 января 2012
Jak jest lepsze umięśnienie to wiadomo że wszędzie na twarzy też
Cuenta eliminada
9 февраля 2011
kozaak xD nawet zmiana nie tylko w ciele ale i róznież w twarzyczce jest lepiej xD
Cuenta eliminada
5 января 2011
mmmmmmmmm
Cuenta eliminada
17 августа 2010
2008 i 2009 lipton, ale 2010 kozaczek :)
Cuenta eliminada
17 августа 2010
czerwiec 2008 masakra ale potem juz coraz lepiej szacunek
Cuenta eliminada
4 августа 2010
chyba ładne 2 cykle
StEcu93
7 июля 2010
musial byc ladny cykl ;)
mafia94341
28 июня 2010
gościu jesteś wielki:)
tak trzymaj:)
tak trzymaj:)
Cuenta eliminada
13 июня 2010
Yhy też mi się wydaje ze ostro przybiłeś xD od 2008 do 1010 xD oby tak dalej
Cuenta eliminada
5 июня 2010
Kolego widze tu ogromne postepy ;P 3 lata oplacaly sie ;P
Maaaarcinek21
2 июня 2010
i to sie nazywa przyrost.. powodzenia.. i oby tak dalej.
Cuenta eliminada
29 мая 2010
Ładny postęp :) Jak to mówią niech masa będzie z Tobą hehe ;] Pzdr!!
Cuenta eliminada
28 мая 2010
koxodrom... good idea
Cuenta eliminada
25 мая 2010
No no;D Szacunek!;)
Cuenta eliminada
21 мая 2010
dokladnie znakomicie widac efekt:D
Cuenta eliminada
17 мая 2010
czas nie zmarnowany:)
Cuenta eliminada
5 мая 2010
No widać spore postępy
Cuenta eliminada
4 мая 2010
Zaokraglaone policzki tez dobre :]
Cuenta eliminada
4 мая 2010
Zajebiscie.
Cuenta eliminada
3 мая 2010
Masowo DObrze :)
RAMIX
3 мая 2010
to jest to zobaczcie to ze jest większy to wiadomo ale jak duma i pewność w oczach rośnie jego pozdro i oby tak dalej
Cuenta eliminada
3 мая 2010
no zmiana ..... sporo sie zmieniło ;P
Cuenta eliminada
2 мая 2010
Gitara !
Cuenta eliminada
2 мая 2010
ładna zmiana. najładniej widać klate i ręce.
Cuenta eliminada
2 мая 2010
no zmiana niezla;]
Cuenta eliminada
2 мая 2010
Zajebiście.
Cuenta eliminada
2 мая 2010
No nieźle ;)
Cuenta eliminada
2 мая 2010
dobrze jest.
Cuenta eliminada
2 мая 2010
jest dobrze:)
Cuenta eliminada
2 мая 2010
teraz jest ok , a co kolega brał ?
Cuenta eliminada
2 мая 2010
kolega ma rok w plecy:)