Komentarze (10)
Обліковий запис видалено
10 липня 2010
Szacuneczek dla ciebie , Rzeźba w%!$#bana w kosmos ;D
Обліковий запис видалено
15 травня 2010
zajebista rzeźba ;p
Обліковий запис видалено
14 травня 2010
swietne plecy
Обліковий запис видалено
11 травня 2010
nie no elegancko;]
Обліковий запис видалено
10 травня 2010
Ale łapa widać konkret i braki też niezłe...
Обліковий запис видалено
10 травня 2010
Jeszcze duzo pracy nad przodem ;) ... Dlatego póki co tylko plecki ;)
Обліковий запис видалено
10 травня 2010
no bylo troche pracy:D
Обліковий запис видалено
10 травня 2010
noo muszka na kozaku :D
Обліковий запис видалено
10 травня 2010
jakie plecy szacun :D
KissMeGirl
10 травня 2010
O ku.rwa ;]