kulturystyka - fotki klanowiczów cz.4 | Fotka.com

kulturystyka

« Wszystkie albumy

fotki klanowiczów cz.4

Zdjęcie 47 z 100 · 8 травня 2010 · 9 komentarzy

Komentarze (9)

jakby ktos się pytał to ćwiczę w domu, zapraszam na fajną stronę http://www.treningwdomu.pl/
jechaliśmy na mecz siatkówki ;) I love polish girls!
I LOVE POLISH BOY :) ps. Fajna łapka ! pozdrawiam :) ^^
to chyba taka mała sesja w drodze na ustawkę:P
made in Poland ;D
8 травня 2010
no łapa masywna popracuj nad rzezba
ale szalik chyba POLSKA więc patriota xd
no fota w h#%!$j .. .
hahahahah ty dobra fota:D