Komentarze (9)
Обліковий запис видалено
9 травня 2010
jakby ktos się pytał to ćwiczę w domu, zapraszam na fajną stronę http://www.treningwdomu.pl/
Обліковий запис видалено
9 травня 2010
jechaliśmy na mecz siatkówki ;) I love polish girls!
Обліковий запис видалено
9 травня 2010
I LOVE POLISH BOY :) ps. Fajna łapka ! pozdrawiam :) ^^
Обліковий запис видалено
8 травня 2010
to chyba taka mała sesja w drodze na ustawkę:P
Обліковий запис видалено
8 травня 2010
made in Poland ;D
Tarczol
8 травня 2010
no łapa masywna popracuj nad rzezba
Обліковий запис видалено
8 травня 2010
ale szalik chyba POLSKA więc patriota xd
Обліковий запис видалено
8 травня 2010
no fota w h#%!$j .. .
Обліковий запис видалено
8 травня 2010
hahahahah ty dobra fota:D