Komentarze (6)
Tarczol
8 maja 2010
no barki widac ze potezne duze
Cont șters
8 maja 2010
dzięki
Pyrcin
7 maja 2010
świetny stosunek talia barki...
Cont șters
6 maja 2010
jest super ale fajnie by bylo jeszcze troche nad kapturami popracowac :) pozdro
Cont șters
5 maja 2010
Szeroko ;)
Cont șters
5 maja 2010
ladne plecy ;]