Komentarze (10)
Обліковий запис видалено
7 Marzo 2011
git
Обліковий запис видалено
13 Mayo 2010
hardkor:)
Ero161991
26 Abril 2010
łapa konkret :D
Обліковий запис видалено
25 Abril 2010
Przydala by sie taka masa;P
Обліковий запис видалено
25 Abril 2010
zajebiscie
Обліковий запис видалено
25 Abril 2010
no ale kawał masy jest widzę kawal czasu ćwiczysz
Обліковий запис видалено
25 Abril 2010
:)) slicznie :)
Обліковий запис видалено
25 Abril 2010
Nie ma źle,a będzie jeszcze lepiej:) sprzęt jak sprzęt za niedługo ma się pojawić nowy,bo ten już trochę stary. Pozdrawiam wszystkich tych dla których kulturystyka to całe życie!:)
Обліковий запис видалено
24 Abril 2010
porządny sprzęt widać podobny do Jay'a Cutlera z plakatu...:P
Обліковий запис видалено
24 Abril 2010
no elegancko:)