kulturystyka - fotki klanowiczów cz.3 | Fotka.com

kulturystyka

« Wszystkie albumy

fotki klanowiczów cz.3

Zdjęcie 40 z 100 · 24 квітня 2010 · 12 komentarzy

Komentarze (12)

maxiu nie gowno tylko chlopaka :lol:
Tylko ze to zdjecie co mam na profilu zostalo zrobione po miesiacu cwiczen(w listopadzie)... i nie wrzucal bym go gdyby laska nie chciala... a tak w ogole to jestesmy w tym samym wieku ale ja sie tym nie zaslaniam. Ostatnio do mnie sapal koles co mial niby 39 w lapie czyli wiecej ode mnie a i tak wjeb dostal. A tak na przyszlosc to jak wrzucasz tu zdjecia to chociaz cos pokaz...
na moje oko gowno tu widac :)
wiesz ja nie bd oceniał w moim typie nie jesteś prudenita ocen kolegę jak się prezentuje.przystojny czy etam??
"ja mam dopiero 16 lat i dobrze wygladam tak mi sie wydaje" oj wydaje wydaje
wspaniale pokazałaś na tym zdjęciu swoje walory ... ludzie przestańcie się tłumaczyć tym swoim 15 16 lat bo jesteście żałośni w tym monecie najszybszy czas wzrostu a ten myśli ze mu gorzej rosnąc niż jak by miał 22 jak na 2 lata ćwiczeń 37 to niema czym się chwalić:P
to zdjecie bylo robione w lutym teraz mam 37 cm w lapie i wycisnołem 102 kg !!!!!!!
po 1 to nie jest przerobione zdj !!!!!!!!!!!!!!!!!!! po 2 cwicze 2 lata i bralem od stycznia gainera a Ty FrAnCuZz93 popracuj nad klatka bo decha !!!! ja mam dopiero 16 lat i dobrze wygladam tak mi sie wydaje a Ty juz dojzales fizycznie i juz inaczej miesnie rosna
spoko.. sory...
wiesz ale nie musisz go od razu od frajerów wyzywać
qrwa kolejny paker po rutinoscorbinie tym razem nawet w czapkę opatulony czego nie wrzuciłeś w kurtce zimowej??
przerobione zdjęcia nie powinny być wrzucane..