Komentarze (22)
Account deleted
23 kwietnia 2010
klatke trzeba dopracować ...
Account deleted
21 kwietnia 2010
Barki po pompie ;) i tak fajnie ! brawo za dobre miecho u góry :)
kamilskc1991
20 kwietnia 2010
jaki starz treningu??
Moralezz
20 kwietnia 2010
Dobre barki!
Account deleted
20 kwietnia 2010
kwestia treningu spytaj Dawida
Account deleted
20 kwietnia 2010
bez uwag.szerokość godna pozazdroszczenia!
Account deleted
20 kwietnia 2010
najlepiej niech ktos Ci nogi podtrzyma bo ciezko jest sie tak utrzymac;)
Account deleted
20 kwietnia 2010
a i do pompek na poręczach musisz mieć łokcie skierowane na zewnątrz nie do tyłu i ustawiasz się w pochyle
Account deleted
20 kwietnia 2010
pro ale widac ze jest szeroki :DDD
Account deleted
20 kwietnia 2010
no pod skosem glowa w dol bardzo dobrze dziala...no i pompeczki na poreczach musze przyznac ze tez..chociaz na np robilem tylko pompki na poreczach a pod skosem moze raz na miesiac...i jakos idzie...wiec eksperymentuj;)
Account deleted
20 kwietnia 2010
za miesiac taki plan z tym wlasnie cwicniem miedzy innymi bedzie teraz jest wytrzymalosciowy
Account deleted
20 kwietnia 2010
o proszę to mykam zobaczyć
Account deleted
20 kwietnia 2010
pompki na poręczach albo wypychanie chanelek lub sztanga głowa w dół jak nie masz możliwości ustawić ławki pod skosem głowa w dół to na ławeczce rzymskiej wypychanie hantli i bd się robić dolna część klatki
Account deleted
20 kwietnia 2010
nie no jest elegancko...ale mimo cienia widac ze dol troszke odstaje...;)
Account deleted
20 kwietnia 2010
nie przejmuj się i tak jest zajebiście
Account deleted
20 kwietnia 2010
takie swiatlo dlatego tak wyglada
Account deleted
20 kwietnia 2010
no czasami to się ma zdeptany karton po margarynie.ale ciężka praca go prostuje.o widzę parę fotek Dawidzie skomentowałeś.zajrzyj na forum nasz plan ćwiczeniowy jest:D
Account deleted
20 kwietnia 2010
po trochu urośnie łapka barki ok a klatka sam wiesz ze lipna sprawa czasem zrobić
Account deleted
20 kwietnia 2010
no tu jest ciekawie;] ale klatka na dole slabo wyglada...
Account deleted
20 kwietnia 2010
niezłe barki
Account deleted
20 kwietnia 2010
ale to klatka jest
Account deleted
20 kwietnia 2010
ale szerokie plecki :zakochany: