kulturystyka - fotki klanowiczów cz.3 | Fotka.com

kulturystyka

« Wszystkie albumy

fotki klanowiczów cz.3

Zdjęcie 56 z 100 · 17 квітня 2010 · 85 komentarzy

Komentarze (50)

http://allegro.pl/magnus-takiego-zestawu-nie-kupisztaktanionaallegro-i1507468147.html
Cielaki z 45 ma witach i to pod kufajkami ;)
mam nadzieje :D
stadko sie rozroslo :) dzisiaj niedziela ... dzisiaj maja darmowe polaczenia w sieci turbodymoboro wiec beda na tym forum walic dzwiami i oknami
no i powoli stadko owieczek coraz większe a w okuł same wilki :D
ahahahhahahahah xD
TURBODYMOBORO!!!!!:D 45% wiecej niz inni:D
ahahahahahahhahahhahahahahahahhahahahahhahahahahahhah o k#!%$wa ahhahahahahahahhahahahahah masakra dojebales teraz xD
I będzie reklama Turbodymomen robiąc bica przypuchł do 44cm lecz Boro zawstydzi turbodymomena i wypcha w stodole swój bicek słomą do 45
podoba mi sie taki pomysl ale boro ma znajomosci ojca rydzyka wiec bedzie PROSTO w h#!$%j ahhahah
sorki nie było mnie bo ćwiczyłem a wy PatryKFIFOL23 i FlAcZeK90 jesteście zwykłymi złamasami h%!$#ja się znacie w dupie byliście i gówno wdzieliście najwięcej się udzielacie na forach gejowskich ale żeby komuś pomóc swoja rada to żaden chętny macie kompleks Titanica jeden drugiemu komin do dupy chowa chowacie się za zdjeciami ludzi którymi nigdy nie bdcie możecie ich psom najwyżej gałę ojebać to tyle na temat waszego lamerstwa ...
hahahhahahhahahahahhahahahhahahahahahhahahahahahah zajebisty pomyśł
normalnie temat boro laczy ludzi....haha;p moze zrobimy z tego jakas siec telefoniczna? zamiast tak tak bedzie boro boro:d 45zl abonament na czesc jego bicepsu!
hahahhhhahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahhahahahahhahaha
Ta nikt sie z nim bawić niechciał więc stara kiełbase mu na szyji powiesiła żeby sie psy z nim chociarz pobawiły
haha ludzie z kijami 5 metrowymi sie z nim bawili;p
stara mu kazala nosic wiadro jak byl maly zeby ludzi nie straszyc i ma nie dotlenienie bani od tego xD
zwykla szmata zwykla suczka polna;p
I wogóle on ma coś z mózgiem bo po ch$#%!j sie bawić w jakieś podchody w zmiany konta on ma cos p#!$%lnięte w mózgu styki popalone czy coś
Boro jest k%#!$wa , zlo wlazlo mu w dupsko ! Jest zwykla szmata k%#!$wa xD
Boro ty k!%#$wo dojedziemy cie bo wiemy że to ty parówo
hahahahhahahahahhaahahahah siano kielbasa to dla bora masa :D
PatrykKFIFOL dodał mnie do czarnej listy hahahahahhahahahahahahhaa
haha j%#!$ć bora i ten jego cały gejowski system wiadomo że to on tylko o n ma tak pop%#$!lone w głowie i 45 na łapie przy ciele w kufajce wypchanej słomą
tez tak mysle :D Bo Boro to giente w gaciach wedzi , pozniej sprzedaje na bazarku za polowe ceny
Dla nie wiedzacych co gienta znaczy Gienta to gryps na kielbase ;D
mysle ze to boro robi nowe konta;p
o k!$%#wa juz ich 5 jest , co oni wyskakuja jeden z drugiego :D?
FIAcZeK90 zrób chociarz tyle co on to będziemy rozmawiać narazie dzieciaku daj sobie spokój
odezwal sie kolejny ze zdjeciem z neta...nie no oni na pewno sie najwiecej znaja;]
PatryKFIFOL23 ma racje PROTOTYPE wielki znawca sie znalazł a tak naprawde h#!$%ja sie zansz na temat siłowni ;D
patrykilof...watpie zeby to bylo twoje zdjecie...wiec oni chociaz swoje zdjecia maja a nie z neta wrzucaja i kozaka zgrywaja....wiec pozdro pocwicz cipek...
hahahahahhahahahhahahahahahhahahahahahaha p$%!#lone lamerstwo przed kompem to mądry hejter j!#$%ny ale żeby pochozić na siłownie i pokazać klase to nie lepiej p#%!$e wyj%$!#ć w komentarzach i sie pochwalić swoja denną gadką.
Fifobora :) Pasuje , mamy juz 4 czarne owce w stadzie i wszystkie tak samo j%#$!ete :) Jeden boji sie mordy pokazac 2 ubiera sie jak pedal , 3 chodzi w kufajkach i sloma siw wypycha , a czwarty robi sobie tatuaze w paincie :)
PROTOTYPE chociarz ma wstawione foty i liczy sie z krytyką po to wstawia tu zgęcia żeby doradzić a ty p!#%$lony złamasie sadzisz sie ze zdjęciem na profilu jakiegos pompadura. Oj chłopaki chyba do stada wjedzie jeszcze jedna owca ;)
a to nie przypadkiem panna bora??
właśnie to ty jesteś żałosny wyskoczyłeś ni z gruszki ni z pietruszki h#%!$j ci zapierdala się przyjebałeś a sam nawet nie masz odwagi swoich zdjęć wrzucić widzę kolejny boro.na czym się znam na tym się znam jak widać trochę pojęcia mam ale widzę ze ty całkowicie zero
PtrykKififol23 w$#!%dalaj ztąd grabarzu bo ani niewiadomo jak wyglądasz i po co sie tu suszysz pajacu nawet swojej mordy nie wstawi bo sie wstydzi łeb j#!$%ny
żałosny jesteś...
kolejny napompowany pompka do roweru i to jeszcze w dodatku cudze zdjęcie wrzucił.a lamusa to sobie w rodzinie poszukaj
nom ;) Dokladnie prototype :D
#candy debata to dopiero bedzie teraz po tym ostatnim komentarzu mysle hahahhahahahahahaha
PROTOTYPE weź zamknij morde lamusie bo pier***** od rzeczy a uja sie znasz lamusie... wez kur** spójrz na siebie jak wygladasz. co przez ten czas zrobiles??? Gówno!!!
a no to jak spięcia w zwisie albo w podporze tylko an mięśnie skośne na prostych nogach
Ja p$%#!le jaka debata sie tu utworzyła ;)
Lapiesz sie za cos zeby miec stabilnosc i unosisz nogi troche wiecej niz na 90 stopni ,unosisz je w gore troche na bok ;)
jak wygada??
Nom pod koniec ;) Zazwyczaj robie Spiecia i wznosy nog wiszac i jeszcze jedno cwiczenie ktorego nazwy nie jestem w stanie powiedziec ;D
zapewne pod koniec treningu??
Oddzielnie nie ma sensu ;) strata czasu moim zdaniem :D
ja oddzielnie ćwiczę brzuch an siłce to tylko na poręczach an rekach podbieram się opieram plecy o ścianę i proste nogi do samego sufitu podnoszę
ja robie ;) 3 cwiczenia po 3-4 serie max powt i mysle ze mi to wystarcza ;] robie 4x w tyg ;D
a jak u was z brzuchem? robi ktoś;:P