kulturystyka - fotki klanowiczów cz.3 | Fotka.com

kulturystyka

Komentarze (16)

31 Diciembre 2014
hej poznamy sie
prototype jakbys zgadl:D
moim zdaniem to ten nadgarstek po urazie jest dlatego przerośnięty
jego prawy nadgarstek ma inaczej skręcony a to przez to moze byc ta różnica
Ćwicz zawsze równo na obydwie ręce- taka moja rada... Nie patrz na ta różnicę, która zawsze większa bądź mniejsza ale występuje.
dopracuje bardziej lewy biceps i bedzie dobrze;)
trochę nie ładnie z tym bic..myślę że jest do do zweryfikowania...a ogólnie zdrowo:)
a na klate wyciskam 130
11 Abril 2010
spoko ja miałem podobnie ale teraz jest róznica 0,5cm
no troche kijowo wyszło to zdjęcie ale tak na serio to prawy biceps i tak mam o 1 cm wiekszy od lewego
11 Abril 2010
ale chyba się tylko tak wydaje, że jest większa bo jedna jest wyżej podniesiona... ale może z cm
11 Abril 2010
nie wiadomo może w lustrze jest zdjęcie robione;p
a no fakt, wybacz;)
chyba odwrotnie...
ale dysproporcja lewa ręka dwa razy większa od prawej ;d
ile wyciskasz na klate?