DSC06411 - Kopia.JPG
Komentarze (12)
Обліковий запис видалено
6 лютого 2011
:)
Обліковий запис видалено
16 січня 2011
ładnie to wyglada ;p
Deoler
5 грудня 2010
Dobre plegary:)
Обліковий запис видалено
26 листопада 2010
symetria zachowana:)
Обліковий запис видалено
7 серпня 2010
to jest zajebiste szacun
Обліковий запис видалено
2 липня 2010
Porządne plecy, pracuj nad szerokością dalej a będziesz wielki :)
Обліковий запис видалено
14 квітня 2010
małe prostowniki, prócz tego, to ok. :)
Обліковий запис видалено
10 квітня 2010
u mnie lewy większy o 0.5
Обліковий запис видалено
10 квітня 2010
lewy mniejszy o 0,5 cm
Обліковий запис видалено
10 квітня 2010
Bicepsy nigdy nie będą takie same...
Обліковий запис видалено
10 квітня 2010
plecy kozakie :p
Обліковий запис видалено
10 квітня 2010
Barki solidne. Lewy bajceps chyba trochy mocniej wyrzeźbiony :P