Komentarze (4)
Cont șters
15 Abril 2010
na bazarach kupilem xD
Cont șters
14 Abril 2010
jak to nie dobre spodenki
Cont șters
14 Abril 2010
zabardzo nie ma co oceniac...
Cont șters
9 Abril 2010
fotka z listopada.troche stare ale postaram sie zrobic niedlugo nowa:)