kulturystyka - fotki klanowiczów cz.2 | Fotka.com

kulturystyka

Komentarze (4)

22 Enero 2011
:woot:
No ładna rzeźba,najlepszy 6-pak i klata,a nad bickiem jeszcze pracuj ;)
widze profesjonalnego fotografa miales :)
no dobrze jest! :)