Komentarze (24)
Cuenta eliminada
25 марта 2012
nie wzdychać,tylko za robotę się brać:)panie i panowie:)
Cuenta eliminada
21 февраля 2011
http://allegro.pl/nike-dres-sportowy-team-2011-r-m-i1473330756.html
th3rmo
3 октября 2010
kuracja byla za 5PLN :D, na kaptury szrugsy hantlami i sztanga
Cuenta eliminada
13 августа 2010
Kur*a dziewczyno naucz się wreszcie pisać bo nie da się czytać tych twoich komentarzy...;/
Cuenta eliminada
13 августа 2010
ej ale komentarze borze rece som bokserami nie nogi
Boski69edwardO
3 августа 2010
kozak i tyla :D ciekawe za ile kuracje miałeś
BarTEk140
3 августа 2010
no góre dalej masuj, ale nogi zajebiście konkret. mogłbyś na pw podać swoj trening na nogi?
Cuenta eliminada
26 июля 2010
jest dobrze...
Cuenta eliminada
14 июня 2010
też się z tym zgodzę kaptury sa na wypasie . Jakie ćwiczenia robisz na nie??
Cuenta eliminada
4 мая 2010
wielkie kaptury za to wielki plus:piwo:
th3rmo
17 апреля 2010
Jak któs zapłaci to moge popozować :D
Cuenta eliminada
16 апреля 2010
Gut. Barki ramiona i uda bardzo ok. Kombinując z oświetleniem i na czarnym tle moznaby z tego zrobić imponujące zdjęcia.
th3rmo
14 апреля 2010
NIektórzy ni łydek nie mają ni udek xD KIedyś będe miał i to i to :D
Cuenta eliminada
12 апреля 2010
no ogolnie niezle widac...ale ludki zostaja w tyle;)
Cuenta eliminada
11 апреля 2010
wielkie uda małe łydki , nie widzę proporcji ... po za tym jest dobrze :) pozdro kolego
th3rmo
4 апреля 2010
zara bedzie fotka nóg :D
CofnijSie
4 апреля 2010
fajowe ;dd
Cuenta eliminada
4 апреля 2010
dawaj tamtą fote nóg wiesz którą :D
th3rmo
4 апреля 2010
nie wiem pierwszy rok to wogole ich nie cwooczylem potem same urosly :D
Cuenta eliminada
4 апреля 2010
jak długo pracowałeś nad nogami ?? moje sa bardzo chude i się ost za nie wziąłem ;]
Cuenta eliminada
4 апреля 2010
tylko trochę jakby łydki przymałe względem ud
Cuenta eliminada
4 апреля 2010
elegancko
th3rmo
4 апреля 2010
hehe "łohohoho" :D
Cuenta eliminada
4 апреля 2010
Ładna rzeźba a uda to łohohoho :D