Komentarze (5)
Účet je odstraněn
19 února 2014
a to żeby mieć takie Plecy to trzeba na czymś jechać?HAHA pocwicz na drązku troche i też bedziesz takie miał:)
Účet je odstraněn
30 ledna 2014
dobre plecy, jesli na niczym tylko na szamie , to respekt...
Účet je odstraněn
28 ledna 2014
to jest w tym wszystkim najśmieszniejsze ze na niczym bo nie stać mnie teraz nawet na suple xD mam inne wydatki.
dobryAniol
28 ledna 2014
no dobra ciekawe na czym kolega jedzie :)
Účet je odstraněn
28 ledna 2014
dobra forma kolego ;) pozdr