kulturystyka - fotki klanowiczów cz.17 | Fotka.com

kulturystyka

« Wszystkie albumy

fotki klanowiczów cz.17

Zdjęcie 99 z 100 · 29 березня 2012 · 14 komentarzy
94r

Komentarze (14)

3 квітня 2012
xxCrazyBoy95xx - czytaj ze zrozumieniem.Napisałem że łapy i plecy mogły by być większe do tych barków.
31 березня 2012
xxCrazyBoy95xx naucz się czytać ...
31 березня 2012
Dobre plery widzę u Ciebie ciągły progres brawo :) musisz nadgonić łapy i będzie miodzio :) pzdr
31 березня 2012
? .. Dmexe ? Barki nie sa takie złe, komentowalem DuntTouchit, poniewaz stwierdził ze ma słabe barki, przez to że przechylil sie w tył, wydaje sie ze odstaje, ale wszystko jest okej i na swoim miejscu, tylko tak jak wspominałem lapki lekko odstaja. :}
30 березня 2012
xxCrazyBoy95xx co ty gadasz "barki nie są takie złe" haha.. barki to chyba jego najlepsza partia ...
30 березня 2012
łapy wydają się sporo mniejsze bo się ostro przechylił do tyłu. ale i tak trzeba je katować
30 березня 2012
Dokladnie LatozRajdem :} Barki nie sa takie zle ale popracuj nad rekoma.
30 березня 2012
ja mysle ze samym podciaganiem najszerszy da sie mega zrobic
30 березня 2012
rocznik 94?! Ja pie***dole człowieku rządzisz.
30 березня 2012
mzroj - drazek 2x w tyg? myślisz ze samym podciąganiem rozwiniesz dobre plecy? Zanim coś napiszesz to pomyśl.nCo do zdjęcia to jest dobrze , ale łapy i plecy od barków trochę odstają moim zdaniem.Dolne części najszerszych za to nieźle wyglądają :-)
30 березня 2012
Megaaa !
30 березня 2012
co najmniej tylko ćwiczyć drążek do 2 razy w tygodniu 4x po 6 na przód i 4x po 6 na tył minimum ;D i tak aż wyjdą hyhy ;]
30 березня 2012
co robić aby nabyć takie plecki? :DD
30 березня 2012
zajebiście