Komentarze (8)
Akun dihapus
3 Maret 2012
Poznań
Akun dihapus
18 Februari 2012
czyżby Pure w Katowicach ??:D
przemcio2013
15 Januari 2012
łapa mała
Akun dihapus
7 Januari 2012
kawal dobrej roboty kolego ..;) pozdrawiam;)
Akun dihapus
7 Januari 2012
Patrick ciągle dobra forma ;)
Akun dihapus
7 Januari 2012
43 ale na fotce będzie więcej
xxTakSieNieRobixx
7 Januari 2012
pewno z 43
Akun dihapus
7 Januari 2012
ile masz w łapie z ciekawości?