70kg
Komentarze (6)
Обліковий запис видалено
12 січня 2013
kozak :D
Обліковий запис видалено
13 березня 2012
173
Damian241293
13 березня 2012
a jaki wzrost ?
Обліковий запис видалено
12 березня 2012
jak na 70kg to jest dobrze:):)
Deoler
12 березня 2012
Fajne kable,BF niski :) dowal więcej mięsa :P
Обліковий запис видалено
12 березня 2012
Na tą wage kturą masz jest zajebiście:)