Komentarze (13)
Cuenta eliminada
10 lutego 2012
grubo :)
xROKOKOx
9 stycznia 2012
wcale nie przesadziłeś z żadnymi węglami powiem wprost nic dodac nic ująć - moje gratulacje oby tak dalej powodzenia
Bokserek96
23 grudnia 2011
Słąbe przedramie..a reszta bomba!!!
Cuenta eliminada
20 grudnia 2011
"Rozstaw" się trochę nie bądź taki spięty :P
Cuenta eliminada
2 grudnia 2011
łapy i bary mega
Cuenta eliminada
2 grudnia 2011
przesadzilem z weglami ;] fakt :)
Deoler
2 grudnia 2011
Moim zdaniem wcześniej byłeś w lepszej formie..podlało trochę ?
Cuenta eliminada
1 grudnia 2011
Masywnie..
Cuenta eliminada
1 grudnia 2011
jest moc
Cuenta eliminada
1 grudnia 2011
klatka odstaje :PP
Cuenta eliminada
1 grudnia 2011
barki kozak
Cuenta eliminada
1 grudnia 2011
takie komentarze jak niżej zbędne..
Cuenta eliminada
1 grudnia 2011
strzykawa w ruchu?;p