Komentarze (8)
Akun dihapus
31 Desember 2014
hej
Waldi6
23 November 2011
Ładnie. i tak dalej Pozdro
Akun dihapus
23 November 2011
Twoja sylwetka też niczego sobie :) Brzuch lekko zalany / a żył widac, że nie brakuje! Bardzo dobrze
Akun dihapus
23 November 2011
Dawid jak zawsze doskonale
OjciecDyrektor22
23 November 2011
no łapki ładne :)
Akun dihapus
23 November 2011
ładnie formę trzymasz cały czas :)
Akun dihapus
23 November 2011
ostro:)nie ma do czego się przyczepić
Akun dihapus
23 November 2011
DObrze! Jaki staz ?