94r. 72kilo. łapa 39cm.
Komentarze (5)
Bokserek96
23 декабря 2011
Uu plecki słąbo..:))ale masz zapał więc będzie si;)
Konto usunięte
23 ноября 2011
plecy są niezłe ale powinna być masa bo bez masy nijak to wszystko wygląda życze powodzenia
OjciecDyrektor22
13 ноября 2011
Martwego rób
Konto usunięte
12 ноября 2011
właśnie muszę więcej klate dobić .
Konto usunięte
12 ноября 2011
chyba głownie ćwiczysz na drążku ;PP, dobij klatkę i będzie zajebiście ;))