Komentarze (11)
DuntTouchIt
13 października 2011
Zgadzam się :tak:
Akun dihapus
12 października 2011
nieobliczalny ty chyba naprawdę klany pomyliłeś
Akun dihapus
12 października 2011
Co tak słabo placku!Miesnie to nie wszystko;)
Akun dihapus
11 września 2011
a na h!$#%j ci masa głupie gadanie ...
Akun dihapus
11 września 2011
WŁAŚNIE JEBAĆ RZEŹBE NA C#$!%J CI RZEŹBA LEPSZA MASA
moon1994
11 września 2011
Wolę mieć rzeźbę niż być zmasowany :)
Staż około roku.
Staż około roku.
BoSo1991
4 września 2011
jaki staz???
Akun dihapus
4 września 2011
jest dobrze nic nie zmieniaj ^^
DjWoLiCaA
3 września 2011
no teraz by sie troszke na to masy przydalo :D
Akun dihapus
3 września 2011
p$!#%l rzezbe zwiększ mase
Akun dihapus
26 sierpnia 2011
dobre proporcje:) i dobra rzezba:)