Komentarze (8)
Artue17
1 March 2012
Pozazdrościć Bareczków !
Deoler
14 December 2011
No raczej nie wiedzą :mrgreen:
Account deleted
14 December 2011
to ja nie wiem czy wy wiece co znaczy "dobrze zbita, dobra gestosc" bez komentarza
Deoler
14 December 2011
Masa jest nie myślałeś aby nieco dociąć ?
Account deleted
13 December 2011
dobra gęstość
Account deleted
13 December 2011
fajnie zbita?
Account deleted
13 December 2011
elegancko !;)
Account deleted
13 December 2011
no dobra masda fajnie zbita