Komentarze (9)
Akun dihapus
20 Mei 2011
jak już to łapka odstaje bo ciężko mi idzie a klata jak do reszty to jest dobra
DuntTouchIt
20 Mei 2011
moim zdaniem klatka jest ok przy lapach.bo lapy tez nie sa mega zajebiste ;)
Akun dihapus
19 Mei 2011
klatka mała przy łapach ale pozatym jest nieźle
Akun dihapus
18 Mei 2011
ostroo
Akun dihapus
17 Mei 2011
no nad tym się staram ale straszny problem z masą niestety;/
Akun dihapus
17 Mei 2011
zwiekszaj obwody po prostu
Akun dihapus
17 Mei 2011
jak by co waga80 wzrost183 łapka38
Akun dihapus
17 Mei 2011
może jakieś porady co poprawic, co jest nie tak. Proszę o podpowiedzi
moon1994
15 Mei 2011
strasznie dziwna poza ;p ale widac, ze jest dobrze, ładnie wysuszony :)