Komentarze (10)
Konto usunięte
5 Mayo 2011
Proviron, tak to sobie do kolegów możesz mówić. ;] sry za OT ;]
Deoler
5 Mayo 2011
Dla mnie to żaden problem.
Konto usunięte
4 Mayo 2011
tak jest prawidłowo i tak ma byc idioci. najszerszy wysoko podciety
Konto usunięte
3 Mayo 2011
Ja mam ten sam problem z najszerszym, że wysoko się zaczyna ;/
Konto usunięte
3 Mayo 2011
najszerszy*
Konto usunięte
3 Mayo 2011
wysoko Ci sie szeroki zaczyna co? ;>
Konto usunięte
2 Mayo 2011
Szeroko ;D
Konto usunięte
1 Mayo 2011
elegancko :)
Deoler
30 Abril 2011
Oj tam jakoś tak wyszło :)
Konto usunięte
30 Abril 2011
ladniej mogles spiac :) by bylo konkretnie