Komentarze (9)
Cuenta eliminada
22 czerwca 2011
przeciez on nic nie ma, nie wiem z czego taka pompa moze z jego wygladu hehe
Cuenta eliminada
22 czerwca 2011
Nie żadne sterydy... po prostu tak mu sie wyrzeźbił bic ja też tak mam a nic nie biorę...
Deoler
4 maja 2011
Dziwolong :D
Cuenta eliminada
4 maja 2011
sterydy czy nie ale widac ze to tylko model i liczy sie łapka : P
Cuenta eliminada
3 maja 2011
Sterydy^^
Cuenta eliminada
3 maja 2011
wygląda jakbys wbijał w bice:P bo tylko go widac
Cuenta eliminada
3 maja 2011
sucho...
Cuenta eliminada
30 kwietnia 2011
dziwne te plecy..
Cuenta eliminada
28 kwietnia 2011
jakas krotka ta reka wyszla :D