spontan
Komentarze (13)
Cont șters
12 kwietnia 2011
w kulturystyce chodzi o kształty i proporcje przynajmniej dla mnie to jest najwazniejsze;p jeszcze troche sie potniesz i bedzie git.. sylwetka jaka najbardziej proporcjonalna
Cont șters
12 kwietnia 2011
nie zależy mi na dużej masie :P
Cont șters
10 kwietnia 2011
masa nie duża ale sylwetka the best
Cont șters
10 kwietnia 2011
zgadzam sie lapy sa duze
com4rr
10 kwietnia 2011
klasycznie widze, proporcje sa, miesien widac jest ok...tyraj dalej
Cont șters
9 kwietnia 2011
jest dobrze ;)
Cont șters
9 kwietnia 2011
moim zdaniem zajebiście jest ;)
Deoler
9 kwietnia 2011
Moim zdaniem łapy za duże względem reszty ciała.
Cont șters
8 kwietnia 2011
Będziesz startować ?
Cont șters
8 kwietnia 2011
I o to w tym wszystkim chodzi ;)
Cont șters
8 kwietnia 2011
no ładnie ładnie ;)
SilverBoyxD
8 kwietnia 2011
Konkretnie ;) Pzdr ;)
Cont șters
8 kwietnia 2011
proporcje Git, niezłe łapy, dotyraj szyje - kaptury i cyce, będzie zajebiście to wyglądało