Komentarze (17)
Cuenta eliminada
3 Mayo 2011
zdcjecie na pompie? jak tak to tak oo a jak nie to spoko :P
Cuenta eliminada
7 Abril 2011
jeszcze mógłbyś kaptury poprawić, chyba że tylko takie na zdjęciu wyszły. a tak to zajebiście
Cuenta eliminada
7 Abril 2011
:napalaony: ;D
Deoler
7 Abril 2011
Klata na plus i jak niżej ktoś się wypowiedział łapy odstają też tak uważam
Cuenta eliminada
7 Abril 2011
Ostatnie pytanie, jak tam przysiad i mc ?
Cuenta eliminada
6 Abril 2011
zajebiście :)
Cuenta eliminada
6 Abril 2011
na klatke 150kg
Cuenta eliminada
6 Abril 2011
reszt fotek na profilu, nie chce mi sie wrzucac linków;] co do łapy nie narzekam, ale zawsze
moze byc lepiej, a taki szczurek ja RPK ma najmniejsze prawo do krytyki;)
moze byc lepiej, a taki szczurek ja RPK ma najmniejsze prawo do krytyki;)
Cuenta eliminada
6 Abril 2011
zajebiozaaaaaa:O
Cuenta eliminada
6 Abril 2011
Zaje**ście to wygląda !!
Cuenta eliminada
6 Abril 2011
lapy nie sa male w tej perspektywy ich nie ocenisz.... ladnie
Cuenta eliminada
6 Abril 2011
klata miazga ;D dobra robota :D
Cuenta eliminada
6 Abril 2011
Mi się podoba! :) Dobrze jest!
TestimoBarca
6 Abril 2011
spk
Cuenta eliminada
6 Abril 2011
ty nizej spojrz sie na swoje a potem krytykuj ^^ jak dla mnie zajebiscie jeszcze jak mozesz podeslij zdjecia pleckow lub jesli masz juz tu zapodaj linka :P
Cuenta eliminada
6 Abril 2011
łapki do poprawy,,, a reszta fajnie sie reprezetuje ; )
Cuenta eliminada
6 Abril 2011
Ile bierzesz na klatę ?