MASA vs RZEŹBA
Komentarze (14)
Account deleted
3 września 2011
haha tak sie skonczyly moje 2 tyg przerwy od siłki :D alkohol... :-|
moon1994
2 września 2011
pokazuj górę ;d
DuntTouchIt
2 września 2011
co ty za szopa sie przebrał :evil:
Account deleted
2 września 2011
czyzby jakas bitka?:D
Account deleted
1 września 2011
Jak na moje oko to zajebisty postęp :box:
Account deleted
1 września 2011
http://img35.imageshack.us/img35/8452/1003112o.jpg
Account deleted
1 września 2011
dobrze !
Deoler
1 września 2011
Dzięki panowie :) 7 tygodni jeszcze lecę ... dalej
Account deleted
1 września 2011
Dobra separacja ;)
Account deleted
1 września 2011
długo rzezbiłes ?
Account deleted
1 września 2011
ładnie zredukowane :)
Account deleted
1 września 2011
Fakt dobre nogi :D
Deoler
1 września 2011
:)
Account deleted
1 września 2011
WIELKA RÓŻNICA