Rok cięzkiej pracy...
Komentarze (8)
Аккаунт удален
9 července 2011
niezle
Аккаунт удален
13 června 2011
Nogi jak najbardziej na plus;]
Deoler
13 června 2011
Od Menez : Krzysiu1989 to zdjęcie miało na celu pokazać jedynie postęp UD , progress innych partii mozesz zobaczyc na innych zdjeciach takze w tym folderze . Przypominam ze musialem zbic 15 kg tluszczu zeby móc dopiero teraz spokojnie rosnac w dobrą mase :) Dzięki za pochwałki i pozdro .
Аккаунт удален
12 června 2011
wiem i dlatego tak napisalem o_O
Аккаунт удален
12 června 2011
przeciez wrzucil fotki gory :P nogi zajebiste teraz po wycinaniu czas na zwiekszanie obwodow :P powodzenia :)
Аккаунт удален
12 června 2011
widac ze bardzo ci zalezalo na rozbudownie nog ale reszta?! nogi bardzo ladne
Аккаунт удален
12 června 2011
ladna redukcja, bo on zapewne mial kawal nog z tkanka tluszczowa
Аккаунт удален
12 června 2011
Ojjj zaeyebiście , to ja po roku trenowania ciężarów nie mam takich nog :P