Komentarze (16)
Akun dihapus
10 Oktober 2011
:) no i do tego genetyka...piękne równiutkie idealnie ułożone mięśnie ..
Akun dihapus
22 Agustus 2011
nie opierdalał się ;p
Akun dihapus
22 Agustus 2011
co robiłeś aby tak to wyglądał??
Akun dihapus
16 Agustus 2011
mmm... zajebisty :zakochany: :sex:
Akun dihapus
21 Juni 2011
Fuck, chcialbym zeby mi tak w srodku go wciagnelo..
j$!%#ne geny ;/
j$!%#ne geny ;/
Mariusz33942
2 Juni 2011
super ten brzuch wygląda ^^
Akun dihapus
13 Mei 2011
dobry brzuch i klata widac tez nie zla :)
Akun dihapus
5 Mei 2011
super
Akun dihapus
5 Mei 2011
super brzucho!
moon1994
4 Mei 2011
Kontrast robi swoje ^^
Akun dihapus
4 Mei 2011
widze,ze na solke chodzisz czy mi sie wydaje;p
moon1994
4 Mei 2011
;)
Akun dihapus
4 Mei 2011
zajebiście to wygląda ; )
moon1994
3 Mei 2011
Nie kładłem nacisku na brzuch, po prostu ćwiczyłem ;) 2x w tygodniu na trneingu mma ćwiczę brzuch, standardowe brzuszki + czasami na siłowni robie rózne ćwiczenia , najczęściej po prostu unoszenie tułowia ;)
Akun dihapus
3 Mei 2011
jakie cwiczenia robiłeś ??
Akun dihapus
3 Mei 2011
ładnie ładie :D ile nad nim pracowałeś?